Pro vaši maximální spokojenost a rychlost používáme pro zasílání objednaného zboží ZÁSILKOVNU. Dodání zboží po ČR je zdarma.

Příběh o vzniku značky "Paper Jacket".

Značka “Paper Jacket” vznikla zajímavým způsobem a rozhodně stojí za napsání příběhu. Kdysi firma dovážela a prodávala nealkoholický nápoj “Guarana Antarctica”. Někteří ho znají a mají ho spojen hlavně s Brazilskou fotbalovou reprezentací a jejich hvězdou Neymarem (kterému někteří říkají dámička, simulant apod.). Nápoj se pro Evropu vyrábí výhradně v Portugalsku. V Brazílii je ovšem velmi populární a dováželi jsme ho do ČR z důvodu že tady neměl alternativu.
 
Jednoho dne přišel jeden člen našeho týmu který ho dovážel s nápadem že by jsme si mohli udělat pro originální reklamu a prezentaci dříve velmi populární a hlavně dobře viditelné tzv. “papírové bundy”. Tyto retro bundy ze 70 a 80 let byly a u starších ročníků jsou stále populární a to hlavně pro jejich designovou jedinečnost a nepřehlédnutelnost. Jsou ale i velmi lehké, nepromoknou a neprofouknou. Bundy ovšem nejsou připůsobené ke “klasickému” nošení ale spíše jako bonbónek při nějaké příležitosti jako je právě reklama.
 
Avšak od nápadu k realizaci uběhlo docela dost vody. Už jen sehnat materiál byl oříšek jelikož je jen jedna firma v Evropě která umí tento materiál vyrobit a dodat. Jednou jsme se v objednávce materiálu spletli protože modifikací výrobků které tato firma dodává je hodně a poznali jsme to až při zkušebním tisku a následné kontrole kdy jsme se spletli a materiál byl o několik setin milimetru silnější, ale už to nebylo ono. Ovšem to byla ta menší část problému. Mnohem větší problém bylo zajistit střihy pro tento materiál na který se běžný střih nedá použít. Ale to hlavní přišlo následně na závěr. Potisk. Říkali jsme si že je tolik druhů technologií že to nebude přece tak těžké. Ovšem to jsme se šeredně spletli. Někdy to vypadalo fakt velmi nadějně ale když vyjel výstupní vzorek tak jsme málem upadli “smrady” protože se prostě ty dva materiály polyethylen + barva vůbec tzv. “nemusely”. Takže se šlo zase k další technologii a i když už jsme si mysleli že máme vyhráno tak byl ještě další problém a to je vyladění stroje. Nebudu zacházet do detailu trvalo to několik měsíců a velké množství zkoušek u různých firem než se nám to podařilo “vychytat”. Nakonec se nejdůležitější položky podařilo vyladit a mohla začít výroba
 
Ovšem v době kdy jsme to již dotáhly s tím že budeme mít fantastickou a jedinečnou reklamní bundu kterou nikdo na světě nemá jsme se rozkmotřili s majitelem značky nápoje. Bohužel začal mít nesmyslné a nereálné požadavky. Tak jsme se spolu rozloučili.
 
Ale když už jsme do toho dali tolik úsilí, času a peněz tak jsme si řekli že by byla škoda aby zase na dlouhé roky zmizelo něco co tady bylo velmi populární a lidem se to líbilo a jak jsme následně zjistili i nadále líbí. Proto jsme to dotáhli do fáze kdy se vytvořila značka “Paper Jacket”, pod kterou se tyto bundy navrhují a vyrábí. Většinou jsou to série na zakázku. Ovšem na eshopu www.paperjacket.net můžete nalézt bundy které jsou volně k prodeji (pokud nejsou zrovna vyprodané). Ještě jedna důležitá poznámka. A to že bundy od značky “Paper Jacket” jsou naprostý originál České výroby a pokud je neseženete u nás tak jinde je určitě nezískáte a to ani v Číně kde mají skoro všechno.