Fandím slušně a stylově

Už mnohokrát byl každý z nás na sportovním klání kdy nás někdo reprezentoval ať to byl jakýkoliv sport. Sice nefandíme špatně řekl bych že až překvapivě dobře ale ještě se máme určitě stále co učit. Najít třeba správný slogan pro fandění. To neni vůbec jednoduché. Určitě se k tomu hodí i choreo které pak samotné fandění násobí.

Ale co je ještě v plenkách tak to je oblečení fandů v národních barvách. Je ovšem pravda že stále ještě nejsme dost velký patrioti a jen o tom hezky rádi mluvíme (hlavně v hospodách) ale vlastně se stále za to stydíme i když vůbec neni za co. A to nedej bože když vyhraje soupeř. Tak to jsme pak všichni trenéři a víme vše nejlíp.

To pak hlavně vždycky naše reprezentantky a reprezentanty zatracujeme a lámeme nad nimi hůl a jen si jaksi nechceme připustit že prostě soupeř byl lepší.

Na rovinu taky nesnáším prohry ale když vidím že soupeř je opravdu lepší a nebo což se může taky stát má víc štěstí tak porážku i když nerad se vztyčenou hlavou přijmu.

Stále jako asi velké množství našich fandů jsem hledal něco v čem bych šel důstojně "zafandit" a podpořit "naše" barvy a stále nic pořádného nebylo. A proto když vznikl tento eshop  www.Paperjacket.net kde si každý může opatřít co se komu líbí jsem ani já nezaváhal. Nakonec se mi oblečení v reprezentačních barvách velmi hodilo i při výjezdu do zahraničí. Ocenil jsem zejména to že oblečení je univerzální a to nejen na fandění ale prakticky použitelné pro každý sport. Dá se použít třeba i na kolo jelikož neprofoukne a nepromokne. Nemusím kupovat pro každý sport dres a ne každý na to má i peníze nebo do toho chce tolik peněz investovat.

Je hodně fandů kteří mají dres na hokej nebo fotbal což je fajn. Ale ruku na srdce s hokejovým dresem jít třeba na kanoistiku nebo fotbal vypadá trochu nepatřičně.

Proto jsem si taky zajímavý kousek opatřil a teď můžu v klidu a v pohodě skutečně zafandit kdykoliv a jakému chci sportu bez toho abych vypadal nepatřičně.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.